ТОВ "СНІКОС" було засноване у 1994 році, а з 2002 року розпочався справжній розвиток підприємства, яке займається проектуванням та монтажем систем вентиляції, кондиціювання повітря на будівництві нових об'єктів, та тих, що реконструюються. ТОВ "СНІКОС" працює не тільки на території Київської області, а й переважної більшості України.

З року в рік товариство удосконалює виробництво, впроваджує нові технології, розвивається і міцніє, завойовуючи собі авторитет та прихильність все нових і нових замовників. Сьогодні - це розвинуте виробництво, яке має у своєму розпорядженні власну базу із сучасним обладнанням з виготовлення повітроводів і комплектуючих до них, проектний відділ, лабораторію з паспортизації вентиляційних систем, відділ пусконалагоджувальних робіт, будівельно-монтажну дільницю.

З дня заснування підприємство здобуло вагомий досвід і має перевірені часом традиції, одна з яких - використання у виробництві матеріалів і обладнання провідних вітчизняних та закордонних виробників, що є гарантом якості роботи компанії “СНІКОС”. Підтвердженням цього є висока оцінка роботи підприємства.

ТОВ "СНІКОС" по офіційним даним Державної статистики, зайняло найвищі позиції по обсягу реалізованої продукції, продуктивності праці, заробітній платі, в галузі вентиляції і кондиціювання повітря та отримало національний сертифікат "ЛІДЕР ГАЛУЗІ" за 2010 рік. Також компанію “СНІКОС” визнано як “ПІДПРИЄМСТВО РЕГІОНУ 2012” . Крім того, підприємство зайняло “4” місце у Київській області серед підприємств усіх форм власності за видом діяльності “МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ”. До того ж, ТОВ “СНІКОС” був нагороджений сертифікатом “КЕРІВНИК РОКУ УКРАЇНИ 2012” та Орденом “ХРЕСТ ПОШАНИ УКРАЇНИ”. Керівника відділу бухгалтерії відзначено Почесним сертифікатом “ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР РОКУ 2012” та Орденом “ПЕРЕДОВИК ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ”.

Компанія ТОВ “СНІКОС” - це одна велика родина, яка працює на благо кожного клієнта, та своїх працівників. Близько 50 співробітників товариства - це високо кваліфіковані спеціалісти, які натхненно працюють над проектуванням, виготовленням, монтажем і налагодженням усіх видів вентиляційного обладнання і кондиціонерів. Поряд один з одним працюють досвідчені працівники, за плечима яких багаторічний стаж успішної роботи, та молоді спеціалісти, які намагаються черпати секрети успішності у своїх старших колег.

 Крім того, підприємство ТОВ “СНІКОС” є меценатом, за що було відзначено грамотою та орденом від благодійного фонду “Меценати Батьківщини”. Чимало лікувальних об’єктів та громадян Білої Церкви завдячують їм.Жодна подія на підприємстві не залишається не поміченою, кожен тут прагне розділити своє щастя за співробітниками та знає напевне, що це ті люди, які допоможуть, якщо трапиться біда.