Кондиціонери та очищувачі повітря Daikin

    Корпорація DAIКIN є одним з родоначальників і найактивніших виробників обладнання бурхливо розвивається напрямку сучасної індустрії - кліматичної техніки. Корпорацію по праву вважають законодавцем моди світового рівня в області розробки і серійного виготовлення кондиціонерів, VRV систем, чиллерів, фанкойлів, воздухоочистителей. Але DAIKIN-не тільки загальновизнаний виробник висококласного кліматичного обладнання.

   Корпорація однаково добре відома на всіх континентах як виробник холодоагентів, мастильних матеріалів, електронних і цифрових пристроїв, що використовуються в авіаційній, космічній і атомній галузях промисловості Японії. Вона ж реалізувала такі наукомісткі і високотехнологічні власні розробки, як економічний компресор Swing, потужний магнітоелектричний двигун Reluctance DC Motor, система мікропроцесорного управління Worry Free, система автоматичної багатопараметричної оптимізації MIO Control та інші. Всі ці передові нововведення і технічні рішення з успіхом втілюються в кондиціонерах Daikin.


 

VRV система Daikin третього покоління

    Доступна спочатку у форматі теплового насоса і тільки охолодження, система VRV III не тільки успадкувала всі найкращі характеристики та функції своїх попередників, але і володіє тепер цілою низкою вдосконалень в галузі дизайну, встановлення та обслуговування, особливо по потужності, продуктивності та управління витоком холодоагенту.


 

 

Спліт-системи Daikin з високим енергозбереженням і COP

   Компанія Daikin Europe N.V. представляє на ринку нові парні і багатоблокових комбінації спліт систем і мультиспліт систем для розширення існуючої лінійки обладнання настінних сплитов.


 

 

 

Повітроочисники Daikin MC 707 VMCOP

     Daikin представляє фотокаталітичний очищувач повітря - красивий, високоефективний і безшумний прилад для мешканців великого міста.

www.daikin-cg.ru