Системи вентиляції Salda (Салда)

    Barono TUB «SALDA» («Салда») - володіє 15-річним досвідом роботи лідер литовських виробників вентиляційного устаткування. Підприємство випускає широкий асортимент обладнання для вентиляційних систем. Підприємство, яке на початку своєї діяльності займалося продажем імпортованої продукції, стало ініціатором виробництва в Литві сучасних вентиляційних, нагрівальних систем і систем кондиціонування. Робота, капітал і наявні в розпорядженні підприємства ресурси, сьогодні перетворюються в товари та послуги, без праці конкуруючі як на литовських, так і на зарубіжних ринках.

      В даний час Barono TUB «SALDA» експортує свої товари в багато країн Європи, в тому числі в Росію, Естонію, Латвію, Білорусію, Україну, Польщу, Швецію, Норвегію, Німеччину, Австрію, Бельгію, Швейцарію, Італію, Болгарію, Словенію , Хорватію, Румунію, Угорщину, Молдову, Голландію, Данію, Ісландію, Туреччину, Грецію, Францію, Ірландію, Іспанію, а також у ПАР, на Фарерські острови і в інші країни.

      Для вентиляторів SALDA пропонує широкий спектр аксесуарів: регулятори швидкості, шумоглушники, коробки фільтрів, електричні нагрівачі, короби підключення для дахових вентиляторів, гнучкі вставки і т.д. Це полегшує роботу з клієнтами, так як можна зібрати повну систему у одного постачальника.

www.salda.lt